Zestaw nr 2

MAŁY ZESTAW CCTV AHD

EVOS ZESTAW NR 2 to komplet urządzeń przeznaczony do ochrony wizyjnej obiektów opartej o cztery kamery wysokiej rozdzielczości 5MP AHD

Więcej szczegółów

EVOS ZESTAW NR 2

WŁAŚCIWOŚCI EV-AHD-5MP-3.6-MD-IR-4T

Kamera EVOS AHD rejestrująca obraz w wysokiej rozdzielczości 2560x1440 (5MP), który charakteryzuje się pełną naturalnością i odwzorowaniem rzeczywistych kolorów obserwowanej sceny. Urządzenie posiada funkcje ulepszenia obrazu takie jak D-WDR, 3D-DNR, HS-BLC oraz mechaniczną regulację IR.

Mocną stroną kamery jest jej współpraca z rejestratorami różnych standardów: AHD, CVI, TVI oraz CVBS.

UWAGA!

Do zasilania kamer nalezy dokupić osobno zasilacz.

 

EVA404 to pasywny transformator wideo, który jest na szeroką skalę wykorzystywany w systemach monitoringu do przesyłania sygnału wizyjnego z kamer pracujących w technologii AHD, CVI, TVI i CVBS za pomocną komputerowej skrętki UTP w kategorii 5e i 6.

EV 8104 AHD jest nowoczesnym rejestratorem z analizą wideo, który obsługuje kamery o maksymalnej rozdzielczości 8MP, pracujące w ramach telewizji 960H, AHD, TURBO HD, HD CVI oraz IP. W zależności od zastosowanych kamer, może pracować w trybach, które prezentują tabelka poniżej:

Możliwości wyboru pracy rejestratora
TRYB PRACYKAMERY ANALOGOWE/HDKAMERY IP
analogowy4-
IP-4x 8MP
hybrydowy2x 8MP (AHD) + 2x 5MP(TVI/CVI)2x 8MP
hybrydowy4x 5MP (AHD/CVI/TVI)4x 5MP
hybrydowy4x 960H2x 8MP
hybrydowy4x 960H4x 5MP

Prezentowany innowacyjny rejestrator wideo zapewnia łatwość obsługi (intuicyjne menu OSD) połączoną z wysoką jakością zapisywanych nagrań oraz dostępnymi regułami analitycznymi takimi jak: przekroczenie linii, wejście/wyjście z wyznaczonego obszaru, pozostawienie/zabranie przedmiotu.

Jest świetnym urządzeniem stosowanym w zaawansowanych, profesjonalnych systemach całodobowego monitoringu wizyjnego.

SofiMari.pl