EV-8104-AHD Rejestrator AHD, 4 kanały, pentabrydowy, obsługa 1 dysku do 8TB

EV-8104-AHD Rejestrator AHD, 4 kanały, pentabrydowy, obsługa 1 dysku do 8TB

Rejestrator AHD, 4 kanały, pentabrydowy, obsługa 1 dysku do 8TB, EVOS

Więcej szczegółów

EV-8104-AHD

REJESTRATOR AHD 8MP Z ANALIZĄ WIDEO

EV-8104-AHD to zaawansowany czterokanałowy rejestrator marki EVOS stosowany w systemach całodobowego monitoringu wizyjnego z wykorzystaniem kamer różnych technologii: CVBS, AHD, TVICVI lub IP.

Bazując na nim można utworzyć nowoczesne, nieduże systemy telewizji przemysłowej opartej na urządzeniach analogowych, analogowych wysokiej rozdzielczości lub IP, a także hybrydowe w zestawieniach zgodnych z poniższą tabelą:

Możliwości wyboru pracy rejestratora
TRYB PRACYKAMERY ANALOGOWE/HDKAMERY IP
analogowy4-
IP-4x 8MP
hybrydowy2x 8MP (AHD) + 2x 5MP(TVI/CVI)2x 8MP
hybrydowy4x 5MP (AHD/CVI/TVI)4x 5MP
hybrydowy4x 960H2x 8MP
hybrydowy4x 960H4x 5MP

Urządzenie ma zdolność pracy jako koder IP dla kamer analogowych i dekoder dla sieciowych.

FUNKCJONALNOŚĆ EV-8104-AHD

Maksymalna rozdzielczość obrazu zapisywanego przez rejestrator przy współpracy z kamerami AHD  to 8MPx z zachowaniem prędkości nagrywania 8kl/s. W przypadku nagrania pełnoklatkowego (25kl/s) parametr ten wynosi 2MPx (1920x1080) dla AHD, TURBO HD, HD CVI i 960H.

Mocną stroną EV-8104-AHD wyróżniającą na tle innych modeli są dostępne reguły analityczne: przekroczenie linii, wejście w obszar i wyjście z niego oraz pozostawienie, czy też zabranie przedmiotu.

Nagrania przetwarzane są z wykorzystaniem zaawansowanego algorytmu kompresji H.265 pozwalającej na zachowanie wysokiej jakości i płynności obrazu oraz zmniejszenie zapotrzebowania na przestrzeń dyskową.

W EV 8104 AHD istnieje możliwość zamontowania jednego dysku SATA o maksymalnej pojemności 8TB. Poza tym urządzenie wyposażone jest audio dwukierunkowe, komunikacyjny interfejs LAN, wejścia USB, HDMI, VGA, a także magistralę RS-485.

Intuicyjne menu rejestratora pozwala na sprawną nawigację i modyfikacje każdemu użytkownikowi, który będzie chciał dostosować system dozorowy do własnych/klienta preferencji. Z jego poziomu można ustalać parametry podłączonych kamer, czy zarządzać harmonogramem działania. Funkcjonalny interfejs zaprojektowany został w 25 różnych językach świata.

Ten profesjonalny rejestrator zapewnia zdalny podgląd, odtwarzanie i pełne zarządzanie poprzez sieć IP z wykorzystaniem programu CMS lub przeglądarki Internet Explorer. Ponadto użytkownik ma do niego swobodny dostęp z urządzeń mobilnych. Dodatkowo przy zastosowaniu systemu hexaplex możliwy jest również jednoczesny podgląd na żywo, nagrywanie, odtwarzanie, zdalna konfiguracja i archiwizacja.

ZASTOSOWANIE

Model EV-8104-AHD jest idealnym urządzeniem do budowy nowych, zaawansowanych systemów całodobowego monitoringu wizyjnego z wykorzystaniem kamer wysokiej rozdzielczości 8MP. Ponadto tryb pracy hybrydowej oraz kompatybilność z kamerami w różnych standardach sprawia, że rejestrator świetnie nadaje się do modernizacji istniejących instalacji zabezpieczeń, jednocześnie obniżając jej koszty.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA

 WIDEO 
 Kompresja H.265
 Obsługiwane kamery

 IP - 8MP, AHD 8MP
 TurboHD, CVI - 5MP
 Analogowe - 960H

 Ilość obsługiwanych kamer AHD, TurboHD, CVI, 960H: 4
 IP: 4 x 8MP
 Tryb hybrydowy 4 x 5MP (AHD/TurboHD/CVI) lub 960H + 4 x 5MP (IP)
lub 2 x 8MP (AHD), 2 x 5MP(TurboHD/CVI) lub 960H + 2 x 8MP (IP)
 Prędkość nagrywania AHD 8MP@8kl/s, 5MP@14kl/s, 4MP@18kl/s, 3MP@21kl/s,
2MP@25kl/s(AHD/TurboHD/CVI), 960H@25kl/s
 Podgląd na żywo 8 kanałów
 Odtwarzanie 4 kanały
 Tryb zapisu Auto, ciągły, zdarzenie, harmonogram
 ANALIZA WIDEO 
 Ilość kanałów 1
 Dostępne reguły analityczne - przekroczenie linii
 - wejście w obszar/ wyjście z obszaru
 - pozostawienie/ zabranie przedmiotu
 DŹWIĘK 
 Kompresja G.711a
 Audio dwukierunkowe Tak
 INTERFEJSY KOMUNIKACYJNE 
 Wejście wideo 4 x BNC
 Wyjście wideo 1 x HDMI (4K) + 1 x VGA (1080P)
 Wejścia audio 4 x RCA
 Wyjście audio 1 x RCA
 LAN 1 x 10/100Mbps Ethernet - RJ45
 Magistrala RS 1 x RS485
 USB 2 x USB2.0
 DYSK HDD 
 Złącze dysku 1 x SATA
 Maks. pojemność 1 x 8TB
 POZOSTAŁE 
 Funkcje sieciowe Chmura, FTP, NTP, DDNS, RTSP, UPnP, E-Mail
 Warunki środowiskowe 0 °C - + 55 °C, Wilgotność 90% lub mniej (bez kondensacji)
 Zasilanie 12 VDC - 2A
 Pobór mocy Maks.10W (bez dysku)SofiMari.pl