Rejestrator HDCVI WizSense, 4 kanały, pentabrydowy, obsługa 1 dysku do 6TB

Rejestrator HDCVI WizSense, 4 kanały, pentabrydowy, obsługa 1 dysku do 6TB

REJESTRATOR HD-CVI DAHUA XVR5104HS-I2Więcej szczegółów

XVR5104HS-I2

Urządzenie należy do nowoczesnej serii Dahua WizSense, w skłąd której wchodzą produkty z elementami sztucznej inteligencji AI, wykorzystujące niezależny chip AI i algorytm głebokiego uczenia się. Technologia ta koncentruje się na ludziach i pojazdach z dużą dokładnością, dzięki czemu pozwala użytkownikom na szybkie działanie w określonych celach. WizSense gwarantuje inteligentne, łatwe w obsłudze i kompleksowe rozwiązania.

WŁAŚCIWOŚCI XVR5104HS-I2

Obsługa różnych standardów wizyjnych

Prezentowany rejestrator DAHUA serii WizSense współpracuje z kamerami AHD, TURBO HD, HD-CVI, analogowymi oraz sieciowymi i posiada funkcję ich autodetekcji. Urządzenie ma wbudowane 4 wejścia BNC do podłączenia kamer analogowych i analogowych HD, może również obsługiwać maksymalnie 6 kamer sieciowych IP.

 

Rozdzielczość wideo

Ten nowoczesny wideorejestrator umożliwia współdziałanie z kamerami o maksymalnej rozdzielczości:

  • HD-CVI 5MP
  • AHD 5MP
  • TURBO-HD 5MP
  • IP 6MP

 

Zapisywanie danych

Archiwizowany przez XVR5104HS-I2 materiał wideo podlega kompresji w technologii H.265+ oraz kodowaniu AI, w związku z czym zmniejszone jest zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową. Rejestrator został skonstruowany tak aby zmieścić w jego obudowie jeden dysk SATA o pojemności nie przekraczającej 6TB. Dodatkowo zapis danych może następować na zewnętrznych nośnikach pamięci, które podpinamy pod złącza USB.

 

Rozpoznawanie twarzy w czasie rzeczywistym

Rejestrator cechuje funkcja rozpoznawania twarzy w czasie rzeczywistym:

  • Analiza cech twarzy cechy takich jak płeć, wiek, wyraz twarzy, okulary, wąsy, usta, maska,
  • Identyfikowanie ludzi, a także rejestrowanie twarzy za pomocą metadanych,
  • Filtrowanie twarzy podczas wyświetlania w czasie rzeczywistym.

 

Ochrona obwodowa

Automatyczne filtrowanie fałszywych alarmów spowodowanych przez zwierzęta, szelest liści, jasne światła itp. wykorzystywane w XVR5104HS-I2 umożliwia systemowi wtórne rozpoznanie celu i poprawia dokładności alarmów.

 

Transmisja na duże odległości

System HDCVI obsługuje transmisję na duże odległości przez kabel koncentryczny i UTP: maks. 700 m dla 4K / 4MP, 800 m dla 1080P i 1200 m dla 720P.

 

Wyszukiwanie AI

Funkcja AI Search pozwala na łatwe wyodrębnianie i klasyfikowanie osób i pojazdów z ogromnych danych wideo, aby śledzić informacje historyczne i analizować. 

 SofiMari.pl