Rejestrator HDCVI Cooper, 4 kanały, pentabrydowy, obsługa 1 dysku do 6TB, audio, max: 2MP (IP), 2MP (CVI)

Rejestrator HDCVI Cooper, 4 kanały, pentabrydowy, obsługa 1 dysku do 6TB, audio, max: 2MP (IP), 2MP (CVI)

REJESTRATOR HDCVI DAHUA COOPER

Rejestrator XVR1B04 należy do ekonomicznej serii urządzeń HD CVI COOPER oferowanej przez markę DAHUA. Jest to produkt wykorzystywany w systemach telewizji przemysłowej CCTV w celu zabezpieczenia obiektów prywatnych jak i publicznych.

Więcej szczegółów

XVR1B04

WŁAŚCIWOŚCI XVR1B04

Obsługa kamer wielu systemów

XVR1B04 charakteryzuje się możliwością obsługi 4 kamer HDCVI/AHD/TVI/CVBS generujących maksymalną rozdzielczość 2MPx oraz maksymalnie 5 kamer sieciowych o rozdzielczości do 2MP.

 

Zapis nagrań wideo

Nagranie wideo archiwizowane są na dysku twardym SATA o pojemności do 6TB, który może być rozszerzony o nośniki zewnętrzne podpinane pod złącze USB.

 

Dobra jakość w przystępnej cenie

Rejestratory należące do serii COOPER są dedykowane do małych i średnich obiektów prywatnych takich jak domy, mieszkania oraz niedużych przedsiębiorstw. Są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zmienić dotychczasowe systemy opierające się o urządzenia analogowe, na dużo lepszej jakości sprzęt w korzystnej cenie.

SofiMari.pl