Kamera IP Entry 2MP, bullet, obiektyw 2.8mm

Kamera IP Entry 2MP, bullet, obiektyw 2.8mm

Kamera IP Entry 2MP, bullet, obiektyw 2.8mm, IR 30m, DWDR, IP67, DAHUAWięcej szczegółów

IPC-HFW1230S-0280B-S4

TULEJOWA KAMERA DAHUA IPC-HFW1230S-S4

IPC-HFW1230S-0280B-S4 to nowoczesne rozwiązanie wykorzystywane w strukturach monitoringu wizyjnego IP. Jest to niedużych rozmiarów kamera tubowa, należąca do nowoczesnej serii Entry Dahua, której urządzenia cechują się prostą instalacją, łatwą obsługą i korzystnym stosunkiem wydajności do kosztów. Model ten ma zastosowanie do małych i średniej wielkości obiektów, takich jak domy, rezydencje, mały handel detaliczny, sklepy i inne małe i średnie przedsiębiorstwa.

 


kamera IPC-HFW1230S-S4WŁAŚCIWOŚCI IPC-HFW1230S-S4

Układ optyczny kamery

Urządzenie ma wbudowany obiektyw o ogniskowej 2.8mm z nowoczesnym przetwornikiem obrazu 1/2.7” 2MP CMOS, dzięki któremu ma zdolność realizacji nagrań o rozdzielczości FullHD 2MP. Ponadto jest wyposażone w oświetlacz IR, który zapewnia świetne doświetlenie obiektów w warunkach ciemności i niekorzystnych zmian oświetlenia. Został on zbudowany osiemnastu mocnych diod ledowych i osiąga zasięg 30 metrów.

 

Kompresja H.265+

Dzięki kompresji H.265+ archiwizowane nagrania z kamery zajmują mniej miejsca na nośnikach pamięci, które w związku z tym są wydajniejsze.

 

Dodatkowe funkcje wideo

Obraz obserwowanej przez urządzenie wideo sceny jest dodatkowo modyfikowany przez funkcje takie jak:

  • BLC
  • HLC
  • D-WDR
  • 3D DNR

Dzięki nim otrzymujemy wysokiej jakości nagrania video.

 

Odwracanie obrazu

W przypadku wąskich i długich scen prezentowana kamera Dahua posiada możliwość odwracania obrazu o 90° / 270°, aby zapewnić lepszy nadzór w trybie rotacji.SofiMari.pl