Kamera HDCVI Cooper 2MP, kopułka, obiektyw 2.8mm, IR 20m, DWDR

Kamera HDCVI Cooper 2MP, kopułka, obiektyw 2.8mm, IR 20m, DWDR

KAMERA KOPUŁKOWA HDCVI COOPER DAHUA

HAC-T1A21-0280B jest niskobudżetową kamerą w obudowie kopułkowej, przeznaczoną do instalacji w całodobowych systemach monitoringu wizyjnego obiektów objętych profesjonalnymi systemami zabezpieczeń w technologii HD CVI oraz AHD, TVI, CVBS. Urządzenie należy do serii COOPER sygnowanej marką DAHUA.Więcej szczegółów

HAC-T1A21-0280B

Układ optyczny kamery

Kamera HAC-T1A21 została wyposażona w przetwornik obrazu 1/2,7" CMOS gwarantujący rejestrację nagrań w rozdzielczości 2MP. Ponadto posiada wbudowany stałoogniskowy obiektyw 2.8mm zapewniający dokładny dozór obserwowanej sceny o stałym kącie widzenia 103o.

 

Dodatkowe funkcje obrazu

Prezentowana kopułka pozwalana na uzyskanie dokładnego obrazu, który dodatkowo jest korygowany przez takie funkcje jak D-WDR (cyfrowy rozszerzony zakres dynamiki), 3D DNR (cyfrowa redukcja szumów), BLC i HSBLC (kompensacja światła wstecznego i światła silnego).

 

Monitoring nawet w nocy

W systemach monitoringu całodobowego niezastąpiony będzie zintegrowany oświetlacz podczerwieni Smart IR, który wysyła wiązkę światła w zasięgu 20 metrów. Jest on zaprojektowany tak aby osiągać optimum doświetlenia bliskiego oraz dalekiego obiektywu w sytuacji niekorzystnych warunków oświetlenia i ciemności. Zachodzi to dzięki dynamicznej korekcie emitowanego światła, biorąc pod uwagę odległość od obiektu, który jest obserwowany i ilości światła. Do tego mechaniczny filtr podczerwieni w jaki został wzbogacony świetnie dostosowuje go do zmiennych warunków środowiska i pracę w trybie dualnym – kolorowy obraz w dzień i monochromatyczny czarno-biały w ciemności.SofiMari.pl