Kamera HDCVI 2MP, kopułka, obiektyw 3.6mm, IR 20m, DAHUA

Kamera HDCVI 2MP, kopułka, obiektyw 3.6mm, IR 20m, DAHUA

Kamera HDCVI 2MP,

kopułka,

obiektyw 3.6mm,

IR 20m, DAHUA

Więcej szczegółów

HAC-HDW1200R-0360B

KAMERA HDCVI 2MP DAHUA HAC-HDW1200R-0360B

HAC-HDW1200R jest modelem kamery kopułkowej serii Lite Dahua, która oferuje wysokiej jakości obraz w rozdzielczości 2MP. Urządzenie ma zwartą konstrukcję i cieszy dobrymi parametrami w przystępnej cenie

 

Układ optyczny kamery

Kopuła HAC-HDW1200R jest wyposażona w nowoczesny przetwornik obrazu 1/2.7" CMOS, w wyniku działania którego przechwytywane są nagrania wysokiej jakości osiągające rozdzielczość 2MPx (1920x1080). Urządzenie posiada wbudowany obiektyw ze stałą ogniskową 3.6mm, która zapewnia szerokie pole widzenia.

Dodatkowo w celu przeprowadzania jak najbardziej skutecznej obserwacji niezależnie od warunków oświetleniowych, kamera ma wbudowany oświetlacz podczerwieni składający się z 12 diod LED, który wysyła wiązkę światła podczerwonego w zasięgu 20 metrów.

 

Smart IR

Mikrokrystaliczny oświetlacz LED kamery HDCVI podlega automatycznej regulacji przez zaawansowaną funkcję Smart IR. Funkcja ta odpowiada za dostosowanie intensywności diod podczerwieni do odległości obserwowanego obiektu tak aby unikąć prześwietlenia obrazu np. w chwili gdy obiekt zbliża się do kamery.

 

Zaawansowane funkcje korektu obrazu

Otrzymywany w wyniku działania HAC-HDW1200R materiał podlega ulepszeniu przez szereg funkcji jakie oferuje urządzenie, a są to między innymi cyfrowy WDR, BLC, HLC, automatyczna kontrola wzmocnienia, redukcja szumów 2D.

 

Kilka sygnałów na 1 kablu

HAC HDW1200R 0360B jest kamerą w technologii HDCVI, która umożliwia transmisję kilku różnych sygnałów (wideo, dane i zasilanie) za pośrednictwem jednego kabla koncentrycznego. Transmisja sygnału jest dwukierunkowa i pozwala na komunikację z urządzeniej rejestrującym.

Przesyłanie wideo może odbywać się na dużych odległościach bez ubytków w jego jakości:

  • nawet 700 metrów dla kamer 4MP poprzez kabel koncentryczny
  • 300 metrów za pomocą kabla UTPSofiMari.pl